Csótó-csúcsfutás 22. alkalommal.

október 14.

22. major'S Papír őszi Csótó Csúcsfutás.( két napos futófesztivál)

Pénteken délután rendezték a hagyományos 22. major'S Papír őszi Csótó Csúcsfutás. Nevezni 13 órától lehet a Tóvendéglő előtti rajthelynél, ahonnan 14 és 16.30 óra között korcsoportonként indítják a futamokat. Az ovisok 450 métert futottak, az I. korcsoportosok 950 métert, a II. korcsoporttól a felnőttekig, egy teljes Csótó-kört, 1415,5 métert . A fő cél minden korosztályban az eddigi csúcs megdöntése volt. Díjakat ez egyes kategóriák 1-6. helyezettjei kaptak, valamint csapatversenyben voltak az iskolák is. Illetve családok is versenghettek.

Az őszi futófesztivál idén 2 napos. Szombaton a Megoldás Kupa mezeifutó fesztivál következik amire egy tombolajeggyel belépést nyertek a csótó-csúcsfutás résztvevői is.